Blog

Dedektif Dergi’nin 11. Sayısı Yayınlandı

Türkiye’nin ilk ve tek dijital polisiye dergisi Dedektif, 11. sayısıyla birlikte yeni bir heyecan ve kararlılıkla yoluna devam ediyor. Her zaman olduğu gibi, ilginizi çekeceğini umduğumuz polisiye yazı ve öykülerle karşınızda olmaktan çok mutluyuz.

İlk sayıdan başlayarak amacımız hep polisiyeyi sevdirmek, geniş kitlelere ulaştırmak, yazarlarımızın ve yapıtlarının okurları tarafından daha çok tanınmasını sağlamak oldu. Bizimle birlikte yola çıkan, bizi yalnız bırakmayan ve süreç boyunca aramıza katılan tüm yazarlarımıza içtenlikle teşekkür ederiz.

Yeni yazarlarımızı hep destekledik, her zaman da desteklemeye devam edeceğiz. Dergimizin sayfaları, polisiye üzerine düşünen, yazan, eleştiren herkese açık. Önerilerinizi ve özellikle sosyal medya üzerinden desteklerinizi de bekliyoruz.

Dedektif, 11. Sayısıyla birlikte yeni bir görünüme kavuşacak. Umarız yeni tasarımımızı beğenirsiniz.

Önümüzdeki ay,  Agatha Christie öleli tam kırk iki yıl olacak. Bundan dolayı, bu büyük ve eşsiz yazara biraz ayrıcalık tanımamızın uygun olacağını düşündük!  Agatha Christie ile ilgili Dedektif’te yer alan yazıları beğenerek okuyacağınızı umuyoruz.

Bu sayıda, polisiye yazarlarımız arasında yaptığımız “En beğendiğiniz polisiye yazarı kim?”  soruşturmamızın sonuçları da yer alıyor. Polisiye yazarlarımızın en çok hangi polisiye yazarını beğendiğini merak ediyorsanız, soruşturma sayfamıza mutlaka göz atmalısınız.

Arkadaşımız Özlem Solak, polisiye yazarlarımızla yaptığı röportajlarına devam ediyor. Bu sayının konuğu Necat Göksel. Necati Göksel’in kendisini ve romanlarını daha yakından tanıyacağınız, polisiye hakkındaki görüşlerini öğreneceğiniz  bu enfes röportajı keyifle okuyacaksınız.

Bol bol şaşırtıcı ve gizemli polisiyeler okumanız, izlemeniz dileğiyle…

Gencoy Sümer

Derginin 11.sayısına erişmek için lütfen TIKLAYINIZ

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>